Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
coachingvertigo

COACHING

Profesjonalny coaching to proces przynoszący realne i naukowo udowodnione efekty

Coaching jest procesem, którego celem jest zwiększanie efektywności działania. Korzyści wynikające z coachingu są wielopłaszczyznowe-pomaga on stać się bardziej produktywnym i efektywnym. Coaching jest pomocnym sposobem rozwoju w sytuacji, gdy chcemy uzyskać jasność swoich celów, wartości oraz kierunków działania. 
Osiąganie celów w trakcie pracy z profesjonalnym coachem staje się łatwiejsze. Klient zyskuje większą przejrzystość działania, staje się bardziej zmotywowany i świadomy.
Proponuję coaching wg. standardów ICF. International Coach Federation jest organizacją, która bardzo rzetelnie i holistycznie podchodzi do kształcenia coachów. Akredytacja ICF daje gwarancję najwyższej jakości  świadczonych usług. 

Prawdziwy coaching to bardzo złożony proces. Od coacha wymaga się długich lat kształcenia oraz pracy z osobistym nauczycielem. Akredytację otrzymuje się na okres 3 lat, a jej odnowienie wymaga ciągłej edukacji oraz pracy z mentorami. Dlatego właśnie coaching wg. standardów ICF jest efektywny. Opiera się na 11 kompetencjach ICF, które w sposób całościowy określają ramy zakontraktowanego coachingu.

Coaching jest wspaniałą przygodą rozwojową, która zmieni Twoje życie.


Zapraszam!
 

Jakub Rozbicki
ICF PCC
tel +48 601 631 838
krozbicki@coachingvertigo.com