Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
coachingvertigo

WSPIN-COACH

Jak sama nazwa wskazuje - to połączenie wspinania z coachingiem.

Skąd pomysł?

Wspinaczka jest doskonałą metaforą osiągania celów.
Idea tej koncepcji bierze swoje źródło z modelu holistycznego Roberta Diltsa i porównania go z uprawianiem sportu przestrzennego. W czasie wspinaczki uwalniamy swój potencjał, pokonujemy własne słabości wychodząc przy tym ze strefy komfortu.

Czy można sobie wyobrazić bardziej modelową sytuację?

Dodatkowo tworzymy wspaniałe miejsce otwarcia na zmianę-jest nam o wiele łatwiej stworzyć relację pełną zaufania (Klient vs Coach) oraz skupić się na precyzyjnej komunikacji i dobrych intencjach względem Klienta.
Wspinaczka to również zmiana środowiska-mamy wówczas okazję spojrzeć na swoją sytuację problemową z innej perspektywy. Dostrzegamy odmienne aspekty rozterek i obszarów hamujących nasz rozwój. Kiedy jesteśmy w górach wszystko wygląda inaczej. Probemy stają się mniejsze. Łatwiej nam nabrać dystansu do barier, trudności, ograniczeń. Łatwiej stworzyć strategię osiagania celów, których tak naprawdę chcemy.
I jeszcze jedno: odwiedzamy miejsca piękne i inspirujące-często niedostępne zwykłemu śmiertelnikowi. Skałki, góry, w Polsce, ale na życzenie-również w Europie-Włochy, Francja, Hiszpania.

Kompetencje

Moje unikatowe kompetencje są wyznacznikiem absolutnego novum na rynku usług rozwojowych. Ponieważ od ponad 20 lat jestem instruktorem Polskiego Związku Alpinizmu, a od 10 lat zawodowo zajmuję się również coachingiem-daję gwarancję profesjonalizmu i bezpieczeństwa.
 

Pytania?
 

Jakub Rozbicki
ICF PCC
tel +48 601 631 838
krozbicki@coachingvertigo.com